Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Ylang Ylang Long - 34cm

Skladem
Kód: 490
299 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla

   Vonné tyčinky Ylang Ylang Vás přenesou do exotických, tropických oblastí zalitých Sluncem. Významově název znamená „květ květin“ a některé barevné druhy jsou viditelné pouze během východu a západu Slunce. Svojí předností se představí jako tichý společník při zklidnění nahromaděného stresu, od kterého Vás odpoutá velmi silné a výrazné aroma.

   Své magické účinky při rituálech podpoří vyrovnaností s posílením smyslů, které budou zbaveny nánosu stresu, hněvu či smutku nasbíraných během dne a pokud se praktikují afirmace k urovnání situace, je Ylang Ylang dobrým pomocníkem. 

   Aroma účinkuje i v oblasti milostné energie a dobře působí na ženskou podstatu. Praktikuje se nejen v obřadu početí, ale i posílení své ženské stránky při jednoduchém rituálu, jenž prozradí cestu k harmonickým energiím milostného života.

   V očistě prostoru působí v jasných pozitivních energiích, které vnesou příjemný klid a vyrovnané vibrace a to i za předpokladu nečekaných negativních hostů, neboť slouží jako tichý ochránce.