Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vykuřovadla - Vykuřovací směs - Heaven Hands - 33g

Skladem
Kód: 2205
233 Kč / balení

   Vykuřovací směs - Heaven Hands je naprosto jedinečná svého druhu a značkou osobní výroby e-shopu Dharma.  Heaven Hands, v překladu "Ruce Nebes", spatřily světlo světa po letitých zkušenostech v duchovní práci i alchymii ve spojení s vedením spirituálního světa. Každý služebník velmi dobře zná i ctí pravidla, která jsou spojená s komunikací, aby bezpečně předal informace od svých zdrojů.

   Procesy příprav, očist i čistého zdroje vedení vždy zahrnují pokoru, úctu i vděčnost z osobních darů, které nejsou samozřejmostí. Mystická směs byla nejdříve založena pro velmi silnou ochranu k nerušenému výkladu a to jak odrušení osobních negativních energií, které se mohou objevit například z události v rodinném kruhu, tak i těch nezvaných z druhé strany, kteří umí napodobit informační zdroj.

   Následně byla směs posílena k rušení dálkové negativní energie, ať už je způsobena nepřijetím osobního výkladu či běžně šířené energie z úst druhých osob, které neunesly odpovědi pro své přesvědčení z absolutnosti bezchybného života.

   Ve službě je na prvním místě žádoucí energeticky čisté prostředí bez rušivých vlivů. Tato směs je proti velmi silným negativním vlivům až po extrémní zhmotněné podoby. Síla směsi spočívá v tzv. pulsní ochraně, která dávkuje v daném prostoru od počátku zapálení pozvolna sílící efekt, se kterým se mění tóny aroma, které během procesu mapují veškerý prostor i obsah uzavřených věcí.

   V dalším kroku nekompromisně a velmi silně přebírá s dávkou hutnosti kontrolu nad celým prostorem, ve kterém určí jasná pravidla. Poskytuje osobní ochranu a komunikační tunel pro čisté spojení. Souběžně dohlíží a podává pomocnou ruku z duchovního prostoru ke zprostředkovateli, jenž od zdroje přivádí informace.

   V případech osobních propadů či vykolejení, v důsledku nevyvážených energií a nemožnosti se dostatečně soustředit před domluvenou konzultací, vytlačí úzkost, zlost, stres i nechtěnou zaujatost z důsledku podráždění.

  Směs díky složení vede svého nositele na práh zvýšené citlivosti, která jasně prokáže přítomnost dobrých i špatných energií. Každý služebník ví, že nelze přehlížet rovnováhu, ani tvrdit, že druhé energie nejsou, jelikož se údajně osoby nedotýkají. Právě tam, kde je nejméně očekávaná pravděpodobnost číhajícího nebezpečí, se stává realita skutečností, která pramení z vlastní neopatrnosti.

   Přesně míchané ingredience tak zastávají široké spektrum působnosti, jež mimo jiné nabízí spojení při stálé meditaci či podporu k doplnění vlastní energie během výkladu. Slouží k hlubšímu náhledu duchovního světa a rozvine tak prozatím nevyužitý potenciál darů. Tato směs vyžaduje nutnou dávku pokory, úcty i kázně a v tomto duchu je třeba s ní zacházet. Sílu vykuřovadla Heaven Hands lze využít k rovněž k osobním očistám, očistám pracovních pomůcek, artefaktů, při výrobě potřebných amuletů či jako stálá ochrana. 

   Osoba, která využívá stálého napojení a pracuje s pevným řádem, pronikne do tajů mystické alchymie směsi, která se zakládá na čistě přírodních složkách, jež byly poznatkem z duchovního vedení. Při počátečním vzniku vykuřovadla bylo základem jednadvacet druhů ingrediencí, které se postupně dle vedení a testování zvýšily, aby se tak umocnilo a rozšířilo jeho působení.

   Pokud spadáte k těm, kdo každý den vyjadřuje úctu v podobě předávání darů svým zdrojům, i s touto směsí lze s jasně daným záměrem přistupovat jako k obětině či formě poděkování za plné vedení. Vždy musí být přesně určeno, komu se vyjádření úcty předává.

   Heaven Hands je vykuřovadlem čisté energie, která nedělá kompromisy, neboť je určeno k duchovní praxi, která se spojí s dary jedince.