Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Oud Ruby

Skladem
Kód: 2382
75 Kč / ks
Kategorie: Indické vonné tyčinky
Hmotnost: 0.015 kg

 Vonné tyčinky Oud Ruby uzavírají kolekci indických vonných tyčinek řady Noor. Na rozdíl od tyčinek Dehn - Al oud, Topaz, Oud Crystal je tato vonná esence inspirována posvátným Rubínem. Charismatický orientální oud doplňuje smyslná růže, pelargónie - geranium, kosatce - iris a přidaných bobulí.

Posvátný rubín माणिक्य je od pradávna spojován s odvahou a sebevědomím. Staří válečníci jej při sobě nosili jako víru, která jim pomůže vyhrát bitvu. Traduje se, že každý kdo nosí rubín u sebe či se jím obklopuje, přinese svému nositeli štěstí, ale i ochranu před negativní energií.

 Dle symboliky je v přímém spojení se sluncem a je právem považován za krále drahokamů. Védské texty, zejména védská astrologie uvádí popis rubínu jako představitele energetického bodu Manipura - pupeční čakra.

Velmi pozitivně ji povzbuzuje, pomáhá upevnit duševní zdraví, mírní pochyby o své osobě. Jestliže trpíte strachy nebo depresí, koukněte se někde po vhodném kameni. Společně pak s vonnou esencí oud Ruby utiší tok mysli a umocní energii, která vyrovná nedostatky. 

 Pokud se podíváme na složení vonných přísad, tak Kosatec disponuje tišícími účinky. Pelargonie má ve vínku srovnávání emocí. Růže skvěle pomáhá se stresem a napětím. Rubín je tedy třešničkou na dortu a završuje kompozici silné ochrany nejen před děsivými sny, ale i nečekanou negativní energií či stresem z nevhodné návštěvy. 

 Síla a podpora esencí s orientálním oudem je skvělým pomocníkem při duchovní praxi, ale i společníkem, kterého nelze podceňovat. Velmi jemně se rozpíná v prostoru, ale za to razantně a cíleně působí.

Ať už konáte svůj osobní obřad nebo pracujete v kolektivu, lidí tak vás oud Ruby nejen nezklame, ale překvapí svoji silou a energií.