Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Oud Crystal

Skladem
Kód: 2388
75 Kč / ks
Kategorie: Indické vonné tyčinky
Hmotnost: 0.015 kg

 Vonné tyčinky Oud Crystal přichází s velmi vytříbeným aroma v rukou starověké tradice indických mistrů vůně, kterou oblékli do tónů vyzařující eleganci, tajemné jemnosti i skryté vyzývavosti. Směsici éterické vůně nekompromisně dominuje orientální oud.

V těsném závěsu doplňují libé esence šeříku, něžného jasmínu a vznešených orchidejí, aby se mohlo projevit aroma nezaměnitelného mošusu neboli pižma.

 Proto není náhoda, že indické tyčinky mají silné kořeny v hinduismu, kde je vůně spojena nejen s náboženstvím, ale i vírou v silné a hluboké magie. Posvátné védy popisují, že jde o vidění propojenosti mezi božstvy, samotnou přírodou a člověkem. Příroda je energetické vyjádření bytostí, které se nazývají dévy. Déva देव je také vyjádření pro nebeský či božský a ve védském sanskrtu jej naleznete pod názvem daijva.

Tato moudrost se pečlivě zachovává po celá staletí a stále se předává dále, kdy se vždy pamatuje na znalosti pro budoucí generace. Mnohé by se naše kultura mohla učit. 

 Již s názvu vonných tyčinek Crystal - krystal je patrné, že slouží ku pomoci zesílení energie. Všeobecně se krystaly k tomuto účelu používají, proto ve formě vonné esence zaujímá podstatné místo nejen v duchovní praxi, ale i v očistách svého posvátného místa či prostoru. 

Síla krystalu - Sphaṭika स्फटिक se užívá i v posvátných chrámech. Krystal je považován za prostředek k přenosu myšlenek i energie mezi existencí a fyzickou rovinou či fyzickým, reálným světem. Existence se nazývá devaloka देवलोक.

 Určité krystaly se užívají na osobních oltářích a pokud je jim dávána dostatečná péče, umožňují osobní kontakt s těmi, které každý den ctíte...

 Je rovněž na místě zmínit, že krystaly se hojně vyskytují při podpoře léčby, psychické ochraně, na zdravou paměť, ale i při zakládání zahrad, ochrany příbytku, až po práci s energetickými body nebo k získání informací od svého zdroje, až po samotný kontakt na duchovní průvodce. 

 Síla vonných esencí, které doplňuje pižmo, přináší dlouho trvající aroma v každém prostoru. Odměnou je také tajuplné souznění nejen s energetickými body, ale i vhodným doplňkem do každého soukromí, kde v tichosti vzýváme ty, které potřebujeme v naši fyzické realitě.

 Decentní a přitom silné tóny vůně přijme i ten, který neholduje běžným vonným tyčinkám a to díky laskavému přístupu orientálního oudu.

 Co více si přát? Jen tiše spočinout a nechat se unášet na křídlech tajemných esencí...