Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky - Dehn-Al Oud

Skladem
Kód: 2244
75 Kč / ks
Kategorie: Indické vonné tyčinky
Hmotnost: 0.015 kg
Indické vonné tyčinky Dehn Al Oud vodoznak
Novinka

   Dehn - Al Oud jsou Indické vonné tyčinky se skvělým aroma, které uchvátí hned při prvním zažehnutí. Vůně dalekého orientu přináší v podobě tyčinek doslova svůdný parfém, který za každé situace potěší nejedny čichové smysly.

   Svůdnost a smyslnost  se v podobě nepatrného dýmu potichu vkrádá do všech zákoutí, aby počal tanec, ke kterému zcela nenásilně pod vlivem afrodiziakálních tónů vybízí.

   Tyto vůně se již po staletí linou v domovech exotických kultur a právem zaujímají přední místo. Velmi cenné esence pochází z pryskyřic stromů, které se následně upravují do olejové formy. Takto získaná substance slouží k výrobě parfémů i duchovních potřeb jako jsou vonné oleje či vonné tyčinky, nebo sypká vykuřovadla.

   Něžné tóny aroma mají blahodárný vliv na nervovou soustavu, podporují funkci oběhového systému a v neposlední řadě pozitivně působí na místo, kde je tato vůně užívána.

   Nechejte se hýčkat u šálku dobrého čaje svůdností vůně, která zaručeně poskytne úlevu každé duši.