Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Tibetské vonné tyčinky - Strom Života - Štěstí

Skladem
Kód: 2031
148 Kč / ks

   Tibetská řada přírodních vonných tyčinek Strom života přichází se silným duchovním významem Nebeského stromu, jenž v sobě ukrývá projev všech bytostí bez hranic filozofických názorů a náboženství. Tibetská tradice poukazuje na Buddhu, který pod takovým stromem sedával, když dosáhl svého osvícení, což ve svatých spisech lze nalézt pod názvem Bodhi three, Bo three.

   Letitá duchovní tradice předává s pečlivostí tvořené vonné tyčinky, které vedou k samotným kořenům bytí s mocí odhalit příčinu i následek karmy. Dary matky přírody z himalájské krajiny poskytly ingredience, které provedou každého, kdo je ochoten se nad svým životem podívat z jiné perspektivy než tak, jak udává domnělý řád všedního dne.

   Zda vaši cestu narušují osobní činy, které se projevují v budoucnosti, ukáže vonná esence s hlubokým působením ke kořenům, kde jak známo začíná počátek štěstí každého. Proto je i tato esence takto pojmenována, neboť bez objasnění příčiny nelze vytvářet závěr a konat odpovědi, že zcela přesně víme proč štěstí máme či nikoliv.

Slepý cestu nevidí a přesto zcela přesně ví, kam kráčí...

   Zcela nadčasová a působivá vůně přichází v pomoci ke klidné relaxaci či může být vhodným služebníkem při meditaci. Pakliže praktikujete své osobní rituály nebo užíváte svůj osobní oltář, velmi dobře poslouží jako obětina za pomoc, kterou jste žádali, neboť působí i v dodržování morálních hodnot k sobě i ostatním. Není důležité, co jiní vidí nebo údajně slyší. Důležité je, odkud vaše konání vychází a to ví vždy jen sám autor, který nemusí nikoho přesvědčovat či dokazovat opak.