Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Tibetské terapeutické vonné tyčinky - Himalayan Herbs

Skladem
Kód: 2187
499 Kč / balení

   Tibetské, terapeutické vonné tyčinky Himalayan Herbs jsou tajemnou pozvánkou do světa aromaterapie s podporou staleté moudrosti i ruční výroby v odkazu starobylého Tibetu. Mystické ingredience, které se užívají při výrobě, v sobě skrývají znalosti i použití směsi bylin, koření, části rostlin i minerálů. Přísady, jež se využívají k dané terapii, se můžou pohybovat od malé špetky až po 100 různých druhů ingrediencí.

   Ty jsou pečlivě smíchány a v dalším kroku společně rozemlety, z čehož vznikne pasta, která se ručně tvaruje do podoby vonných tyčinek, jež se dále do finálního výsledku suší na velkých podložkách. Staleté recepty na výrobu tyčinek pocházejí z doby lorda Buddhy před cca 2500 lety. Právem si získaly věhlasné jméno a celý postup výroby se přísně do dnešní doby střeží.

   Kvalita, která se dochovala do dnešních dnů, je zásluhou mnichů, neboť dochovaný odkaz je stále silný, z čehož i pramení stálá poptávka z různých koutů planety. Vonné tyčinky se svými účinky mnohokrát osvědčily při léčbě poruch mysli, problémů těla při stresu i jako pomocná a silná ruka při koncentraci, relaxaci i meditaci.

   Do našich končin tak přichází z Tibetu přes padesát nejoblíbenějších vůní v podobě tyčinek, které mají silnou podporu starých textů s neobyčejnou a zaručenou přírodní recepturou ku pomoci člověku.  

 

Tato sada obsahuje čtyři balíčky:

 

Balíček 1. Hnědý -   Vonné tyčinky sloužící k aromaterapii jsou podloženy v textech k inhalaci, která stimuluje a posiluje nervovou soustavu. Slouží i jako očista prostorou či Vaší soukromé atmosféry, jež vnáší uklidňující účinek na přetížený prostor z negativních energií. Svěží dřevitá vůně, která má až svůdné vlastnosti, vnese jasnou pohodu do každého obydlí či zaměstnání. 

Balíček 2. Zelený-   Vonné tyčinky z druhého balíčku jsou známy svojí pověstí, která se zakládá na ozdravném účinku roztěkané a neklidné mysli. Využívá se v aromaterapii při depresích, stresových situacích a dýchacích obtížích zvláště při astma. Mírné tóny s přívlastkem citronu potěší nejen vzdušným aroma, ale i velmi příjemným pocitem klidu.

Balíček 3. Modrý - Pronikající a kořeněná vůně s prostupující očistnou silou pro obydlí, která mění propady nálad v pozitivní energii. Každé zbloudilé myšlení dovede zpět ke koncentraci sebe sama, pohladí a uklidní smysly, neboť je vhodným pomocníkem tam, kde je třeba naprosté klidné soustředění. Jako další plus je vhodné umístění ke dveřím či oknu proti komárům, proto při relaxaci nebude osoba rušena v letních měsících nežádoucím hmyzem.

Balíček 4. Černý -  Silná vůně s tóny exotiky v tyčinkách je dána speciální směsí z aromatických sušených listů. Užívá se v Józe k oživení energie nebo v Ayurvedě, která zmiňuje působení v nemocnicích, kde vonné tyčinky sloužily pro udržení bdělosti při stavech vyčerpání. 

Naprosto neocenitelný pomocník každého dne, který vyjeví svoji skutečnou sílu i podstatu dávných textů. Tyto čtyři balíčky (jeden obsahuje 19 ks tyčinek) poskytují nezaměnitelné aroma i působení v 76 tyčinkách s dřevěným stojánkem pro uchycení se symbolikou posvátného lotosu. Užijte si klidný čas po dobu 60 minut, kdy prostorem proudí duch dávných časů i pomoci.