Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Tělové mléko 330ml

Na dotaz
Kód: 2343
121 Kč / ks
Kategorie: Krémy a Parfémy

   Tělové mléko s růžovou vodou a růžovým olejem přináší pravý balzám k hýčkání každé pokožky. Předností jsou zklidňují účinky, které s přidaným rozmarýnem působí blahodárně i na citlivou kůži, neboť mléko neobsahuje žádné parabeny.

   Užijte si namíchaný přírodní koktejl s růží, jež vytváří osobní pocit vznešenosti i žádostivosti. Sametová vůně laškovně vábí k hedvábné cestě, aby vynikla podpora osobité krásy.

   To chvála slov pocházejících ze starých legend předává toužebný zájem o vonnou esenci po celá staletí. Příběhy hovoří duchem času, že muži doslova lačněli nad procházejícími ženami, za kterými se vlekl závan aroma.

   Ti po té, smyslu zbaveni, kráčeli ve stopách vůně jako stín. Ženám bylo toto silné spojení vůně s osobní krásou a touhou známo, proto kupovaly vonný elixír pod přezdívkou tekuté zlato od starověkých obchodníků.

   Samozřejmě větší poptávka zvyšovala cenu vonné esence, která se odrazila i v použití jako léku, jenž v podobě růžového oleje pomáhal proti zánětům.

   Dochované poznatky spojené se zdravím se vážou i k inhalaci, která snižuje stres i depresivní stavy. Využití má mnoho, proto aroma právem potěší všechny smysly.

   V dnešních časech již dostupnost přírodního zázraku v péči o tělo přichází ke každému v různých podobách, neboť je přírodní surovina dostupnější.

   Krása se snoubí s moudrostí a ten, kdo ji umí využít, je vnitřně stále mlád stejně jako jeho tělo, které oplývá krásou – starověké moudro panovníků...

   Smyslné pouto v podobě něžné masáže od matky přírody nabízí nejen terapii, ale i podporu vitamínů a minerálů, které Vám tělové mléko bude dopřávat každý den pro úlevu unavené pokožky s klidem na duši.