Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Styrax černý - 20g

Skladem
Kód: 913
159 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Styrax je jedním z nejstarších kadidel. Některé záznamy hovoří, že Bůh přikázal Mojžíšovi vykuřovat při odříkání modliteb, které předával lidu.  

   Vytváří magickou atmosféru při rituálech směřovaných k bohům i průvodcům a na osobním oltáři čistí nežádoucí energie. Díky tomu, že podporuje přísun pozitivních energií a podporuje afirmace, je vhodný i k tajemným magickým obřadům. Dým lze použít jako obětinu, která přes Vaši energii a modlitbu bude přenesena na správné místo...

   Silná energie podporuje pozitivní záměry k dosažení úspěchu, odstraní nežádoucí negativní energie i dálkově zaslané a vrací je těm, kteří je vyslali. Zkušený praktik nejen ocení pomocnou ruku z darů matky země, ale především pozná, odkud tyto energie přichází a kdo je vysílá, byť i jen z obyčejné pomluvy. Proto je skvělým pomocníkem, který násobí své ochrany a přitom Vás udrží ve svém středu.  

   Velkou výhodou je zesílení intuice, která je nezbytná pro zdárnou praxi magických obřadů a je nápomocen pro všechny, kdo své dary využívá dle pravidel a posvátného řádu, nikoliv na základě svých domněnek či samozvaných titulů.