Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Swadhisthana - Sakrální

Skladem
Kód: 148
112 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.01 kg

Druhá čakra Svadhishthana:

   Nazývá se vlastním příbytkem a název je složený ze slov Sva – Já, Adhishthana - příbytek, bydliště. Všechny životní zkušenosti a zážitky jsou od narození uloženy v tomto místě, neboť se zde nachází centrum podvědomí a tato čakra je aktivuje. Její úkol je přivést člověka k čistému vědomí, protože v této čakře dochází k vývoji mysli.

   Jestliže chceme tuto čakru probudit, nejdříve musí dojít k odstranění negativních vlastností, jako jsou pyšnost, touha, zlost, žárlivost, obavy, neustálé pochybnosti nebo závist. Když nastane nerovnováha, je to způsobeno negativní emocí z podvědomí, která prostoupí na povrch a ukáže se v aktuálním jednání osoby. 

   Jestliže čakra není pod kontrolou, probudí se neuvěřitelná síla, která může natropit mnoho zlého. Přitom je symbolem věčné radosti, rozvážnosti i pevné víry, jež může zářit jako východ Slunce, který vnese světlo pro nové cesty života i změnu vědomí.

   

Vyzkoušejte krátkou relaxaci na svůj druhý energetický bod.

   Zapalte si vonnou tyčinku pro čakru Svadhishthanu a v tichu, nikým nerušeni, se pohodlně usaďte do pozice, která je Vám příjemná. Pokud máte zdravotní problém pohybového aparátu, můžete sedět na židli. U zvolené pozice mějte vždy vzpřímenou páteř.

   Ruce položte na stehna, dlaně otočené vzhůru. Zavřete oči a klidně dýchejte. Vědomě veďte svůj nádech a výdech, na kterém je zcela Vaše pozornost. Slaďte nádech i výdech na stejnou délku, který funguje jako píst nahoru a dolů.

   Jakmile vědomě vedete svůj dech a je srovnán do stejné délky nádechu i výdechu, pokuste se vnitřně naladit na energetický bod a svoji pozornost převést do Svadhishthany. Pouze ji vnímejte za stále stejného dýchání a nechte své tělo promluvit.

   V této pozici setrvejte, jak Vám bude příjemné. Když ucítíte potřebu přestat, ještě chvíli setrvejte, oči zavřené a stejně, jako se vyslovuje slabika Om, řekněte dlouze Vam (Bija Mantra) několikrát za sebou. Vnímejte, co se v těle po vyslovení odehrává. Po té zvolna otevřete oči, dýchejte normálně a po chvíli můžete zvolna vstát.

   Přejeme Vám klidnou relaxaci a cestu objevů Vaší energie.