Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Zodiac - Ryby - 20g

Skladem
Kód: 529
129 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Vodní znamení Ryby rezonuje duchovně s Volavkou a s ní život nastává spolu s příchodem světla, na který trpělivě čeká v relaxačním stavu uprostřed stojatých vod. V duchovním světě umí volavka navštívit oba světy a to pouze za předpokladu velké trpělivosti. Pokud se rybě podaří svou naivitou bez intuice doplout do kalných vod, zjistí, v důsledku svého rozmaru, že očekávání přílivu velkého oceánu se nekoná. Místo toho leží na suchu a hází ploutví bahno na vše kolem sebe.

   Voda je čistá přirozenost a zdroj života. Volavka sděluje poznání o slepé vizi a lpění k jedné tůni. Snaha zaujmout celou vodní říši zde narazí na odhalení zcela nezralých empatických projevů, které jsou jen pod maskou citové absence s vidinou doplavat ke zlatým šupinám.

   Volavka je naprostým opakem, který svou přirozeností učí o zachování důstojnosti bez vlastních lží k sobě i svým blízkým, neboť její jasný zrak otevírá hladinu, pod kterou se skrývá pravý život. Najít pravdu v hloubce je stejný řád, s jakou volavka čeká na příjemné čisté místo, kde se usadí. Proto přichází tam, kde čistá láska a srdce nejsou jen vodoměrky na hladině, které utečou do všech koutů. 

   S vykuřovací směsí pro své znamení vejděte do světa svého ducha a požádejte o jeho přízeň ku pomoci k Vaší pravé přirozenosti.