Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Dřevo - Palo Santo - bez obalu - 50g

Skladem
Kód: 1132
390 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.05 kg

   Šamanský obřad doprovázený posvátnými zpěvy Ícaro protknutý nezaměnitelnou vůní Palo Santa. Posvátný strom se objevil v dobách Inků a byl používán v ceremoniích po celé Amazonii, proto nelze popřít velmi dlouhou duchovní historii.

   Mystický strom Palo Santo se nachází v tropických suchých lesích, od Ekvádoru a Peru přes poloostrov Yucatán až po Mexiko. Španělští mniši, kteří strom objevili před staletími, jej pojmenovali „Palo Santo“ - „svaté dřevo“ nebo „dřevo svatých“.

   Šamani věří, že Palo Santo má silného ducha, s nímž je třeba zacházet s důsledným respektem a každý by se měl k tomuto svatému dřevu i takto chovat. Duch nadále žije v lese dlouho poté, co strom spadl, a při správném zacházení (nikoliv z rozmaru či ega) pomůže obnovit vaši fyzickou a energetickou pohodu. To je jeden z důvodů, proč se řádně sklizené stromy Palo Santo nikdy nekácejí a dřevo i éterické oleje lze těžit až po 3 letech od přirozené smrti stromu. 

   V celé Amazonii šamani používali Palo Santo v léčebných postupech k úlevě od příznaků běžného nachlazení, chřipky, astmatu či bolestí hlavy, ale i od stresu přes úzkosti až po emocionální bolesti.

   Podle tradice kouř ze dřeva Palo Santo vstupuje do osobního energetického pole (prostoru kolem nás) a duch stromu, který je s Vámi spojen, v pralese odstraňuje všechny blokace, odvrací zlé duchy a nastoluje pořádek a klid.

   Je povznášející pouto s matkou zemí, které umožní zvýšené vibrace ve stavu spojení. Udržováním čistých energií s uzemněním dosáhnete hlubšího spojení nejen se sebou samým...

   Vždy mějte pozitivní záměry před očistou sebe nebo prostoru kolem Vás. Správné používání je kladným předpokladem k výslednému obřadu. Svaté dřevo velmi dobře rozpozná, kdo a s jakou energií zachází, zda je osoba čistá nebo domýšlivá (pamatujte, že duch stromu přežívá). Proto s tímto dřevem pracujte velmi obezřetně a s náležitou úctou, kterou si zaslouží. Jeho předností je síla očisty osoby, přivedení pozitivní energie, odstranění negativní energie a přivést duchovní i fyzické uzdravení.