Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Palo Santo - 20g

Skladem
Kód: 886
221 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Posvátné Palo Santo je přírodní aromatické kadidlo, které bylo po staletí používáno jako duchovní prostředek, jenž nastolí díky svému účinku a vůni klidné prostředí s velkou dávkou energie.

   Vykuřování Palo Santem se používá při šamanských rituálech na odstranění velice negativních energií, duchovní růst, očistu, léčebný proces ducha i nemocí a meditaci. Jeho vlastnosti jsou shodné s vykuřováním dřeva, ale nespornou výhodou užití oproti dřevu spočívá v menším množství vykuřovadla s velmi vysokým a delším účinkem energie. 

    Šamani vykuřovadlo stále používají jako součást svých léčivých rituálů a to i při obřadech zvaných Ayahuasca. Využívají i olej z Palo Santa, který má nemalé zastoupení u nás známé pod jménem aromaterapie. Při léčbě zvané Kambo se vykuřováním odstraňují negativní energie, včetně toxinů z těla. 

   Zralé dřevo je bohaté na éterické oleje, které obsahují limonen a alfa-pinen.

   Hluboká dřevitá vůně, která příjemně zahřeje a sladkým projevem otevře všechny aromatické tóny Palo Santa, se jeví jako jedinečná. Spálení malého kousku pryskyřice na uhlíku vytvoří klidnou atmosféru, která Vás přivede nejen do příjemného uvolnění mysli, ale i pozvedne prostory Vašeho soukromí pozitivní energií.