Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Očistné, Energetické i Rituální koupele

   Očistné, energetické i rituální koupele jsou odkazy starých kultur, které předaly nejen duchovní, ale i blahodárné účinky koupelí na lidské tělo. Očista fyzického těla i ducha počala vírou, jež přinesla zprávy v ozdravných i čistících účincích vody jako nosného prostředku. Počátek pověstí začal jak u čistého pramene, tak i rituální očistou v poskytnuté síle oceánu. Napříč národy je právě voda božským zdrojem, který v pomoci dalších složek odvádí nemoci a užívá se při křtění či rituálu opuštění někoho blízkého z tohoto světa.

   Dnešní doba je v představě očistné koupele mainstreamovou záležitostí. Nezakládá se na původu, který má velmi starý základ v termínu očistné praktiky založené na duchovním i léčitelském působení. Význam slova koupat je omezen pouze na hygienické důvody s činností, bez uvědomění hlubší podstaty či cíleného zaměření ke svému prospěchu.

   Patřičná vážnost každé kultury není poslem průmyslové výroby směsí do koupele s chemickými barvivy ani průmyslovou solí či bylin sklízenými strojním zpracováním bez důležitého faktoru.

   Solné koupele se ve starých pramenech datují bezmála tři tisíce let před náš letopočet k léčebnému využití, u kterého byl i záznam na nespočet druhů soli a přesného využití v podpoře dalších ingrediencí.

   Druhy solí se rovněž používaly v léčivých přípravcích na kožní problémy, svaly, nemoci kostí apod. V podobě mastí sloužila v určitém receptu na vrásky i akné. Omlazující účinky byly zaznamenány v solných lázních, které měly přesně definované složení směsi na procedury, dle problémů člověka.

   Pravidelné koupele mají tak blahodárný vliv na stres, snížení svalového napětí, křeče, detoxikaci, podporu cirkulace krevního oběhu, kožní problémy, ale i zmírnění bolestivého menzesu či období přechodu. 

   Směs obohacená dary matky přírody provází i znalost bylin a je základním aspektem při jejich sběru, uchování i zpracování pro maximální účinek. Přidanou hodnotou je alchymie tajemného použití, která tak rozšiřuje nástavbu s přívlastkem duchovního světa. Stejně důležitá je správná teplota koupele i následný proces před vložením do lázně, aby byly všechny složky a proudící energie spojeny s energií uživatele, a tak splní svoji úlohu působení.  

   Naše končiny jsou známy díky uznávané práci s bylinami i magií, která zmiňuje velmi silné očistné rituály, leckdy přísně střežené, neboť sloužily jako záměr vyšších cílů. Předané recepty poukazují na využití složek v zásadě přírodního základu.

   Obsahují jak stopy bylin, dřev, olejů, kadidel, tak i druhy solí. Z některých přírodních darů se využije pouze jediná část pro její sílu, ale existují i netradiční přísady, založené na živočišném základu, které jsou určeny pouze pro specifické rituální potřeby. Každá takzvaná očista je závislá na povaze užití. V některých obřadních případech je vyžadována podpora přesného času, dne i ročního období.

   Originální směsi Dharma jsou založeny na duchovní bázi s odkazem pradávné výroby. Skládají se nejen z jednotlivých bylin, ale i více druhových, vždy s přidanou tajemnou ingrediencí. Od počátku je nutné zajistit takové složky, které v sobě mají maximální účinnost a nadále uchovají energii, která je s dalšími postupy zapracována s vybraným typem události. 

   Pole působnosti odpovídá nejen běžným požadavkům pro uvolnění, ale i zaměřením pro konkrétní práci, situaci či obřadu v duchovní oblasti. Naše koupelové tajemství řadíme dle energetické kategorie na ozdravné, relaxační, terapeutické, duchovní i rituální působení.

   Jedinečná událost je obřadem samotné výroby, a proto vždy probíhá konzultace s výběrem kategorie i přesným záměrem, který v alchymii míchání činí posvátný akt dávných časů.

   Kompozice pozitivních vibrací zrodí naprosté energetické originály, stejně tak jako matka příroda kouzlí svým konáním každého dne. Jedinečný okamžik je zachycený v přítomnosti bytí. Poskytnutá harmonie tajemné lázně se v přísvitu hořící svíce noří do atmosféry dávných časů s odlivem nasbíraných toxinů i následným přílivem pozitivních vibrací pro tělo i mysl.

 

Cena

15271
115271
Energetická koupelová sůl - Skořice Cejlon
261 Kč / ks
Kód: 1893
Růže skalní vodoznak soli
261 Kč / ks
Kód: 1890
Jasmín vodoznak soli
261 Kč / ks
Kód: 1887
citronová tráva vodoznak soli
261 Kč / ks
Kód: 1884
Ibišek vodoznak soli
261 Kč / ks
Kód: 1881
Eukalypt vodoznak soli
261 Kč / ks
Kód: 1878
sůl heřmánek
261 Kč / ks
Kód: 1860
sůl růže
261 Kč / ks
Kód: 1857
sůl pomerančový květ Kód: 1854
sůl levandule
271 Kč / ks
Kód: 1848
sůl měsíček
261 Kč / ks
Kód: 1845
12 položek celkem