Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Nokiba - 23g

Skladem
Kód: 112
197 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

  Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Nokiba, v překladu Mechová zahrada, odkazují inspirací k mechovému chrámu, který k japonské kultuře nesporně patří. Mech se řadí k nejstarším rostlinám planety a právě i nejstarší zmínka pochází od Zen buddhistických mnichů, kteří již před tisíci lety cenili mech v chrámech Japonska.

   Nejznámější mechovou zahradou, která je uznaná pro světové dědictví, je Zen buddhistický chrám Saiho - ji, kde je více než sto dvacet druhů mechu, který připomíná zelený koberec v jemných odstínech tónů přírody.

    Aroma z tyčinek mechové zahrady je nejoblíbenější a zároveň i nejstarší výrobou ze všech receptů. Jemná vůně Vás v relaxaci přenese do mechové zahrady a za zpěvu padající vody skalního převisu Vás podpoří jemnými tóny patchouli, santalu, benzoinu i nádechem švestkových květů.

   Rozjímejte s krásou přírody v hlubokém rozpoložení, kde Vaše bytost splývá v jednotu a veškeré starosti všedního dne odnáší tajné přísady v závanu letmé vůně.