Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Neohodnoceno

Harmonizace - Mytos Gold - Květ života - sada 6 sklenic

Objem sklenice - 0,25L (250ml)

Skladem
Kód: 562
1 499 Kč / ks

   Voda - pro někoho obyčejný pojem, pro jiné posvátný zdroj všeho živého. Staré civilizace vznikaly tam, kde byl nalezen zdroj vody. Některé národy se o něj s láskou staraly, některé k ní přistupovaly jako k neomezené surovině. Proto máme historicky podložené důkazy, že zánik vyspělých civilizací způsobil nedostatek vody. Staré kultury, které byly více duchovně zaměřeny, se naučily vodu ctít, čistit a uctívaly lokalizace vyobrazenými symboly jako poutní místo.

   V předkřesťanských dobách se tento symbol běžně používal napříč mezopotámskými a severoafrickými zeměmi, přičemž z nejznámějších příkladů je záznam v egyptských chrámech pro Osirise.

   V Indii lze symbol Květu života nalézt v chrámu ve městě Hampi, v buddhistickém jeskynním chrámu Ajanta, nebo u vchodu do Ášramu Baghawan Sri Sathya Sai Baba, kde je brána, která zakrývá a chrání Ganeshův chrám - design celé brány je vyroben ze symbolu Květu života.

   Pokud rezonujete s tajemnou mystikou, vyzkoušejte jedinečnou možnost harmonizace vody se symbolem Květu života. Tvar karafy je vyroben přesně z těchto tajemných poznání, aby i současná voda byla pro náš život posvátná jako v dávných dobách...