Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Myrha mletá - 20g

Skladem
Kód: 877
99 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Druh této pryskyřice pochází z nejpoužívanějšího stromu pro výrobu Myrhy. Vyskytuje se v Africe, Arábii, Indii a Madagaskaru. Využívá se v léčbě pro plísňové a antibakteriální účinky, ale také proti křečím, parazitům apod. Tyto účinky se podařilo vědecky i lékařsky zmapovat v naší civilizaci zhruba před sto lety.

   Historické prameny ji uvádí jako jeden z nejstarších zaznamenaných léků, které byly hojně používány ve starém Egyptě. Pro nás známá v křesťanství jako dar, který přinesli Tři králové při narození Ježíše.

   Vyznačuje se silnou aromatickou vůní, která se používá k parfumerii nebo se užívala jako složka při balzamování. To nejdůležitější uplatnění měla v duchovní rovině při důležitých slavnostních obřadech.

   Při soukromém obřadu nastoluje absolutní ochranu a příval neobvyklého očistného procesu, zvláště pokud v afirmacích pracujete s bytostmi. Klid a rozvaha Vás překvapí i při klidné relaxaci s účinkem silného propojení doplněné o složku aroma.