Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Mýdlo s vodou z růže

Na dotaz
Kód: 2349
69 Kč / ks
Kategorie: Mýdla

   Neobyčejné mýdlo s růžovou vodou, které je doslova nabito přírodními složkami bez jakékoliv chemické konzervace i přítomnosti parabenů. Vaše koupel je obohacena vonným zážitkem z květů damašské růže, které blahodárně působí na tělo.

   Jste unavení? Dopřejte si večerní lázeň po vzoru starobylých vládců, kterým růže dělala společnost po celá staletí. Následná hygiena osvěží dehydratovanou pokožku či si poradí i s nepříjemným akné.

   Růžové mýdlo je tajným prostředkem těch, kteří si dělali zbytečné starosti s přibývajícími léty. Laskavost růžové vody pomáhá se záhyby kůže, proto označení vrásky nemají ve svém slovníku.

   Své místo si tento malý růžový kousek našel i u citlivých osob, které mají potíže s pokožkou různého typu.

   Malý a přesto šikovný pomocník s velkým umem se v lásce k přírodě vyrábí podle tradiční receptury. Přídavky sušeného květu damašské růže a rovněž známých pšeničných otrub vzniklo kouzlo, které v náručí něžného aroma tiše pracuje na odstranění staré kůže.

   Završení kompozice matky přírody přichází v podobě složek přírodních olejů z palmy a kokosu. Tečku s přidanou hodnotou prokazují exfoliační částečky, které pochází opět z květů damašské růže. Že nevíte, co to znamená ?

   To jest tajemná formule, která celému mýdlu dává lesk, neboť pod názvem se skrývá schopnost ovocných kyselin, které velmi šetrně zachází s citlivou i podrážděnou pletí.

   Nezaměnitelné aroma promění koupelnu v oázu jemnosti a sametový pocit z neotřelého mýdla odmění tělo i ducha úlevou.