Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Mísa Křišťál - Ø 30,5 cm

na objednávku
Kód: 298
9 895 Kč / ks
Kategorie: Meditace -Tibetská mísa
Hmotnost: 3.28 kg

   Křišťálové mísy byly známy ve starých kulturách a určitě stojí za zmínku, že např. v Egyptě se používaly v pyramidách pro zvýšení zvukových vibrací nejen k získání osobní energie, ale i pro napojení do vyšších sfér duchovního poznání. Harmonizace a léčení zvukem bylo těmto kulturám dobře známo a používáno. Historie však odkrývá fakta o vzniku ještě dále do minulosti... 

   Proto není s údivem, že v naší době opět tyto zapomenuté nástroje spatřují světlo, aby tak mohla naše srdce zaplnit jemnými tóny, které mohou být pomocí k lepšímu duchovnímu vývoji a tím i uchopení svého bytí. Zvuk křišťálových mís léčí mnoho úrovní a projeví se na fyzické, emocionální i duchovní.

   Poslech v příjemném rozpoložení mění frekvence mozkových vln a jak se mysl i tělo spojí v rezonanci s tóny zpívajíc mísy, dochází k léčení a hlubinné relaxaci uvnitř každého člověka. Časté praktikování hry na mísu vede k vnitřnímu klidu a zpřístupní transformační procesy, které umožňují provedení změn v našem vědomí i fyzickém těle. Zvuková terapie křišťálovou mísou zbavuje napětí a navodí pocit volnosti. Cítíte harmonii, proto je tento povznášející zvuk velmi účinný pro meditace. Mísa významně snižuje stres a napětí. Uvolňuje fyzickou bolest a pomáhá k uklidnění mysli. Pročistí a harmonizuje náš vnitřní energetický systém a dokáže posílit imunitní systém.

   Mísy jsou laděny dle tónové stupnice - C - 1 . čakra, D - 2. čakra, E - 3. čakra, F - 4. čakra, G - 5. čakra, A - 6. čakra, H - 7. čakra. Křišťálová mísa vyniká krásným a čistým zvukem, který i po ukončení hry dlouze doznívá.

   Mísa je dodávaná včetně paličky a gumového kroužku.