Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Řecká kadidla - Lilie - 20g

Skladem
Kód: 928
121 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Řecká chrámová kadidla se vyrábí v klášteře samotnými mnichy původní ruční řemeslnou výrobou. Vznikají pro kostely, chrámy i domácí využití. Vysoce kvalitní kadidla zachovávají zaručenou tradiční recepturu s použitím kvalitních éterických olejů ve velké míře a to za pomoci svatých modliteb.

   Mnichové vyvinuli metodu výroby kadidla, kdy se pryskyřice míchá s nejrůznějšími vonnými složkami. Tato činnost vyžaduje fyzickou zdatnost pro míchání tuhé pryskyřice. 

   Proces spočívá v základní surovině čistého kadidla, které se pomocí mlýnku rozemele na prach. Po té se odměří část mletého kadidla a přimíchá se éterický olej, který definuje aroma budoucího kadidla. Kvalitní kadidlo, jak říkají mniši, poznáte tak, že je měkké z důvodu přidaného éterického oleje a přidaného mastku, který zaručí, aby se granule k sobě neslepili.

   Toto řecké kadidlo je vyrobené v různých variacích s velkou oddaností bohu a neskutečnou péčí pro neopakovatelné chvíle s neotřelou vůní.  

   Kadidlo s vůní Lilie vás naladí k nebesům a vybízí k pomoci od andělů, kteří Vám jsou nablízku. Pro maximální využití vůně doporučujeme použit vykuřovací pícku se svíčkou.