Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Byliny - Levandule - Vonný váček

Skladem
Kód: 2253
59 Kč / balení

   Levandulový váček je určen pro každodenní soukromé potřeby s řešením praktického balení, které je možné mít stále u sebe. Kdo by neznal tuto krásnou bylinku, jež přináší mnoho nesporné pomoci v podobě léčivých vlastností.

   V této formě je vhodná k okamžitému použití ke stresové situaci, kdy stačí sáček jemně promnout v dlani a přivonět si. Přicházející záplava vonné esence tiší rozbouřené vody myšlenek, které pod tíhou vjemů nutí leckdy k nežádoucím emocím.

   Uvolněná mysl pod nezaměnitelným aroma tak dopřává relaxační stav, který odměňuje tělo od zbytečných křečí a pnutí.

   Stabilizovaná nálada díky antidepresivním účinkům vyplavuje endorfiny a rázem lze situace zvládnout s nadhledem a podstatně klidnějším jednáním. Jste unavení? nevadí. Večer při ulehnutí na své lože, je možné dát váček pod polštář a nechat se konejšit v náručí symfonie lehkých tónů , které pohladí každé nitro.

   Váčky lze i připevnit kamkoliv do prostoru, položit nebo nosit při sobě. Jemné pohlazení v praktickém balení potěší všechny smysly.