Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Levandule - Set

Skladem
Kód: 2265
495 Kč / ks
Kategorie: Mýdla

   Levandulový set je sestaven pro všechny labužníky vůní s podporou všech oblastí v péči o tělo.

   Vonné tyčinky levandule byly vyrobeny dle tradičních duchovních hodnot v Tibetu z tamních přírodních zázraků nedotčených koutů země a zcela jistě vytvoří pokojné prostředí s účinnou desinfekcí od nežádoucích energií.

   To přispěje takto v čistém prostoru k večerní lázni s koupelovou solí levandule. Nechte přivřená dvířka pro láskyplnou chvíli s ingrediencemi, jež vás budou hýčkat svojí energií a svojí léčivou hodnotou přispěje klidu na duši.

   Zvolna tak mizí nastřádané napětí a koncert s ručně vyrobeným mýdlem dokoná péči o tělesnou schránku, který relaxační akt završí příjemnými pocity.

   Následný přesun a dokonání očistného rituálu ve Vaši svatyni odpočinku se volně doprovází stoupající esencí z levandulového váčku, jenž nenápadně očekává Vaši přítomnost v připraveném loži.

   S lehkostí mu vlastní, tiší mozkové vlny před nadcházejícím spánkem a víčka již pomalu klesají, aby nitro mohlo odejít vstříc snovým příběhům.

   Set vonných esencí obsahuje 2x mýdlo, 1x vonné tyčinky, 1x koupelová sůl, 1x váček s levandulí.