Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Zodiac - Lev - 20g

Skladem
Kód: 520
129 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Král zvířat -  Lev, je dominantou přírody, leč jako astrologické znamení člověka se den ode dne svému znamení vzdaluje. Jeho síla, díky zapomenuté intuici, nápadně utichá. Co je důvodem? Ať už tu jsou různé okolnosti, znamení Lva má svého spřízněného duchovního partnera v podobě medvěda.

   Pokud se vzepře, předá sílu do každé situace poskytnutou oporou. Srdce na dlani s neutuchající vervou předá za předpokladu, že zná své hodnoty a velmi moudře, pomocí intuice, tuto pomoc rozdává - Když nejsou nastaveny správné hodnoty, je chycen do spáru mlýnského kola vlastních myšlenek, které nelze zastavit? 

   Tento naprogramovaný omyl v podobě klamu mysli přetne svým medvědím a hlasitým projevem. Učí klidné a nespoutané lásce, která, když je opětovaná, činí v partnerství koření života v proudu jednoty a naopak zraněným a zatvrzelým připomíná znovu se připravit na cestu od počátku bez minulosti, kde činí setkání s intuicí, úctou, pokorou a trpělivostí.

   Spouští proces vlastní vize, odtajnění svých duchovních plánů a vnese jasné, pevné vhledy do života, který v podobě rituálu s vykuřovací směsí umožní odejít k novým prožitkům.