Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Šaman - Lastura Abalone - Ø 15-17 cm

Na dotaz
Kód: 1789
649 Kč / ks
Kategorie: Kadidelnice

   Vítejte ve světě šamanů, kde za znění posvátných zpěvů a odříkáním tajemných formulí držíte v ruce posvátnou mušli s doutnající směsí bylin v lastuře zvané Abalone. Tímto tradičním obřadem se přistupuje k rituálu očisty těla i ducha. Podle šamanů jsou mušle tvory obou světů, které popsaly na základě vzhledu škeble. 

   Jsou to dary moře, a proto se s nimi nakládá jako s posvátným předmětem. V obřadu tato mušle zastupuje prvek vody, bylina představuje prvek země a proces pálení pak přivádí prvky ohně a vzduchu. Jak kouř stoupá k nebesům, tak například léčí negativitu, mysl nebo tělo. 

   Vždy záleží, jaký obřad se koná, neboť nejdůležitějším aspektem je zvolený postup - záměr a po té správné načasování. Základní obřady se provádí na nový rok, při úplňku, novoluní, rovnodennosti nebo slunovratu či osobní potřebě dle povahy a záměru.

   Na mušli lze pálit směs bylin, Palo Santo, kadidlo a jako pomůcku doporučujeme vějíř z peří dravce pro odvádění kouře s přáním. Ponořte se do svého obřadu a prociťujte spojení jedinečného zážitku.

Každý kousek z lůna matky přírody je jedinečný originál. Foto slouží pouze k ilustraci.