Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Kyo - zakura - 23g

Skladem
Kód: 115
271 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

  Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Kyo - Zakura značí v překladu Třešňové květy, jež jsou harmonickou směsicí vůní v závanu hřebíčku, santalového dřeva, které podpoří aroma Styraxu, osvěžující rebarbory, jemné skořice a vložených tajných přísad.

   Kvetoucí třešňové květy stromu Sakura předaly osvěžující inspiraci přenést vůni do každého domova a připomenout si tak probouzení matky přírody s příchodem jara.

   Příjemnou relaxaci s přílivem energické vůně přinese jemné pohlazení v náruči inspirace pro každou chvíli k obnovení sil i zklidnění mysli, kterou ukolébá a kterou ztiší vzpomínka na rozkvetlou přírodu.