Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Kyo - nishiki

Skladem
Kód: 118
169 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

  Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Kyo - Nishiki znamenají v překladu Podzimní listí, které přináší vánek santalového dřeva, nádech skořice a tajných přísad. Vůně spatřila světlo světa teprve před třiceti lety jako poetická inspirace podzimu v kjótské čtvrti Arashiyama.

   V našich končinách, za pomoci této posvátné vůně a nadcházejícího podzimu, je vhodná k rituálu podzimní rovnodennosti, kdy lze poděkovat za dary přírodě, kterých se nám dostává.

   Vůně i mimo zmíněné roční období zanese do každého domova příjemné kouzlo svěží přírody, jež se chystá k odpočinku, aby tak načerpala sílu do nových zítřků. V příjemném rozjímání nerušené relaxace okouzlí svěžím závanem samotné přírody.