Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Miska květ života - Ø 5,5cm

Skladem
Kód: 1612
510 Kč / ks
Kategorie: Kadidelnice
Hmotnost: 0.11 kg
Výška: 6cm

   Kadidelnice vyrobená z mosazi ve zlatém provedení. Reliéf Květu života Vám bude připomínat základ všeho živého. Jeho struktura byla nalezena v přírodě - u zvířat, rostlin, v atomech i hvězdách a byl potvrzen i vědeckými studiemi. Posvátná geometrie života je opakující se vzor, který se nachází i v lidských výtvorech v celé historii od domorodých kultur po moderní a současně odhaluje harmonické energetické vzory, které příroda navrhuje a vytváří. 

   Pythagoras, Eukleidés, Platón, kromě jiných starověkých filozofů dospěli k závěru, že tyto obrazce jsou vlastní konstrukcí samotného života, na kterém spočívá realita. Květ života je zásadním prvkem ve všech duchovních tradicích. Každá tradice používala jedinečný symbolický jazyk k uchování svých znalostí o geometrii vesmíru a jejím designu. Křesťané vytvořili kříž, Judaisté - Kabala, Keltové  - spirály a Triskele, Hinduisté - Shree Yantra a svastika, Čína - Jin Jang.