Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Krém na nohy 75ml

Na dotaz
Kód: 2337
81 Kč / ks
Kategorie: Krémy a Parfémy

   Krém na nohy s růžovou vodou skrývá cenného pomocníka v péči o chodila, kterým málokdo věnuje dostatečnou pozornost. Zřetelná vůně společně s pocitem volnosti nabízí úlevu po náročném dni.

   Svěží tóny bulharské růžové vody jsou zcela jistě přírodní složkou, která se získává procesem destilace vodní párou z čerstvých květů. Ingredience matky přírody a letité vědění je opravdu skvostem na poli v péči o tělo.

   Neopomenutelným znakem je také výhoda protizánětlivé i antimikrobiální složky, kterou každá chodidla vítají. Uvolněnost a regenerace suchých oblastí je poskytnutou odpovědí krému s růžovou vodou.

   Pomoc v podobě další přírodní látky Galla chinesis - Šumach nebo také Škumpa Čínská - zadá pocit svíravého dojmu, jenž chrání, ale i brání proti pocení.

   Osobní koncert tak vchází do soukromí v podobě balzámu ticha a uvolněných nohou. Kroky neotřelého aroma přináší poklidný desert, který s naprostým přehledem ukojí napjatá místa.