Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Zodiac - Kozoroh - 20g

Skladem
Kód: 517
129 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Znamení Kozoroha putuje po skalnatých výšinách a vidí, co se v údolí odehrává, pokud stojí na pevném podloží. Když zažije pád (většinou v citové oblasti), má duchovního spojence v podobě Husy, která v sobě ukrývá formu divoké i domácí a činí tak sjednocenou část celku rovnováhy. Duchovní spojenec se vykazuje silnou vůlí, umění hovořit a nabízí širokou škálu tvořivosti za předpokladu, že mysl, tělo i duše je sjednocená do rovnováhy.

   Pakliže není rovnováha, působí mysl s takovou silou, že je roztržen na dvě poloviny, které přednáší pocity zmaru. Pro citlivé kozorohy jsou nedostatky opětovaných citů devastující a jsou počátkem nemocí, které schovají pod tvrdou slupkou, kterou mají pro vnější svět. Rozpoznat raněné srdce není běžně k poznání, protože k tomu málokdy svolí. 

   Odevzdat se svému průvodci a odhalit skryté síly je žádoucí pro dosažení své vlastní podstaty a působí stejně jako obnažené kořeny stromu, jež odhalí, kam až sahají. Sjednáním pořádku ve svém nitru zastaví pochybnosti. Relaxace v prospěšné činnosti odpoutá pozornost od materiálních potřeb a je zárukou k pevnému odhodlání s klíčem k plnohodnotnému životu stejně jako vytrvalý let. S příjemným aromatem prozkoumejte své nitro a přijměte rady svého průvodce.