Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Kopál Tmavý - 20g

Skladem
Kód: 865
159 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Tajemství starých civilizací, které ukrývaly poklad zaslaný nebesy, jenž ztvárnil samotného boha. Takto bylo zpečetěno v Mayské knize moudrosti o Bohu země, který ze stromu vyňal kopál a daroval ho lidu. Inkové vykuřovali pryskyřici na zlatém talíři, protože byla darem Slunce. 

   Silná energie pryskyřice má moc pomoci zbloudilým duším, kterým ukáže cestu zpět. Vykuřováním svého příbytku získáte velmi silnou ochranu s podporou spirituální cesty, která naladí všechny Vaše smysly nezaměnitelným aromatem a veškerou negaci rozpustí při prvním proudění kouře posvátného rituálu.

   Harmonie připraví cestu pro nevšední zápal k uskutečnění hlubších obřadů, které jsou podmíněny naprostou koncentrací a nasloucháním vlastní intuice k otevření vnímání vyššího vedení. Všichni, kdo dostali dar a pracují v souladu s pevně daným řádem, mají ku pomoci velmi mocný nástroj, který je odmění dalším rozměrem na cestě k sebezdokonalení, ale otevře další dveře do neprobádaných končin.