Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Kopál Bílý - 20g

Skladem
Kód: 862
159 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Božské a pozemské pouto je dokonalým spojením rozmanitých energií v té nejčistší podobě. I tak byl pojmenován Kopál - Blanco Peru Copal jako nepostradatelný artefakt v uctívání národů, které obětovávaly posvátnou pryskyřici svým bohům, chrámům, rituálům.

   Každá důležitá událost byla tvořena za pomoci kadidla a své duchovní zastoupení mělo pevně zakotveno v každém člověku tehdejší doby.

   Prameny odkryly masku tajemství, když se na velmi starých kůrách stromu, které sloužily k uchování poselství jako dnešní knihy, zobrazují v podobě obrázků záznamy o důležitosti kopálu mezi bohy a lidmi.

   Starověcí učenci Mayské kultury a potažmo i kultury Inků předávali, že kopál byl připravován jako sváteční tabule pro bohy. Nástěnné malby odkryly skutečnost, že byl kopál přimíchán i do těchto odkazů pro další civilizace.

   Díky historii je doložena nepostradatelnost kopálu a v dnešní době již není pochyb o pozitivním působení na člověka.

   Obřad s kopálem zvýší harmonii celého procesu v souladu očistného procesu s vyváženou myslí a koncentrací. Výborně směruje energie i pro Vaši meditační praxi, která Vás následně odmění odbouráním všech nežádoucích vlivů. V rituálu oceníte jeho emoční stabilizaci pro zdárné dokončení obřadu.