Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Kin - kaku - 23g

Skladem
Kód: 121
197 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

  Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Kin - Kaku znamenají v překladu Zlatý Chrám, který za zavřenými dveřmi ukrývá opojné vůně patchouli, hřebíčku, skořice, santalového dřeva a přidaných tajných přísad. 

   Otevřete dveře do posvátných míst hlubokou relaxací, která Vám předá posvátný klíč na misce aroma a přenese do bájných časů chrámu Kinkaku - ji, který byl inspirací starodávné receptury. Svůj vlastní posvátný obřad s pradávným odkazem si můžete přenést do svého posvátného domova.