Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Kadidlo čínská spirála - Ø 20cm

Skladem
Kód: 1240
389 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.09 kg

   Čínské spirály nebo Kadidlové spirály (také nazývané kadidlové cívky) jsou jednou z forem kadidla - vonných tyčinek.

   Vyrábí se bez bambusového jádra uprostřed, jak je známo ve vonných tyčinkách.

   Tvar spirály umožňuje vyrobit větší kus, který hoří déle a zabírá méně místa.

   Vonnou tyčinku lze vyrobit v libovolné délce, ale čím je delší, tím větší je šance, že se zlomí. Proto je výroba vonné tyčinky omezena na délku.

   Spirály mají na východě dlouhou historii a pro chrámy i kláštery, které používají hodně kadidla, jsou spirály ideální. Jelikož se zavěšují ze stropu, uvolní se tak více podlahového prostoru pro věřící. Spirály hoří 24 hodin a některé i několik dnů. Je mnoho druhů, barev a de facto by se dalo říci, že na každý den mají příležitost spirálu zapálit pro svůj rituál.

    Tradičně se pálí před čínským náboženským obrazem, guru nebo svatyní. Mohou být také zapálené před dveřmi nebo otevřeným oknem jako oběť nebesům a bohům.

    V moderní době lze spirály použít k jakémukoli účelu, například i ke zlepšení vůně místnosti nebo obětině na svém oltáři. Proto i vy si můžete ve svém "chrámu" zapálit tuto spirálu, která odstraní všechny blokace a nastolí příval pozitivní energie po celý den i noc.