Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Jantar - 20g

Skladem
Kód: 841
169 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Jantar je opředen svoji nezlomnou sílou a první zmínky pocházejí z doby kamenné od Baltského moře jakožto první člověk, který jej opracoval zhruba před 30 tisíci lety. Tradice amuletů, přívěšků i šperků z jantaru se váže k mladší době kamenné.

   S nástupem Středověku byl od Baltského moře dopravován po tzv. Jantarové stezce, která procházela přes Polsko, České území a dál do Rakouska, kde se těšil oblibě německého národa i daleké Itálie.

   V renesanci se vyráběly šperkovnice a další doplňky, které se obkládaly tzv. jantarovými tabulkami s dalšími cennými surovinami. Své uplatnění našel v církvi, kde se vyráběly liturgické předměty a umělecké baroko dalo jantaru stanout na špici ve své vážnosti i použití.

   Jantarové mozaiky můžete nalézt v Indii nebo je potkat ve starých knihách o léčivém využití, které se dlouho užívalo v Evropě i na Středním východě. Dokonce i římští gladiátoři používali jantar k ochraně a posílení odvahy, neboť věřili v jeho účinky.

   Na energetické úrovni aktivuje třetí čakru Manipuru. Pojme těžké negativní energie a vrací je zpět pročištěné v pozitivní náladě, která vytváří rovnováhu. Podporuje nadšení a radost, která se dlouho bude držet v prostoru. Chrání jak malé děti, tak celou rodinu.

   Při rituálech je neocenitelným pomocníkem v roli hojnosti, štěstí i zdravém úspěchu. Zvýší vibrace schopností, které se projeví jako silný ochránce Vašich záměrů.

   Lidem pracujících v poskytování služeb je jantar nepostradatelným pomocníkem, zvláště masérům, chiropraktikům, fyzioterapeutům, kde dochází k rychlému úbytku energie.

   V případě použití jako stimulantu bez kouře je důrazně doporučeno čištění po každém zásahu tak, že jej vystavíte v pravé poledne několik minut přímému slunci.