Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Hoyei - koh - 23g

Skladem
Kód: 124
158 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

  Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Hoyei - Koh znamenají v překladu Věčný poklad, který ukrývá podmanivé vůně hřebíčku, skořice, santalového dřeva a tajných přísad. 

   Jako bájní archeologové hledáte věčný pohár života, jenž předá klíč moudrosti bytí, který ukrývá. Vůně zahalena pod rouškou starého receptu, skrytá v esenci času, se pomalu rozpouští v prostoru. Při hluboké meditaci nebo jen v nerušené relaxační pozici se duše setkává s naplněním štěstí a duchovní hojností, která se promítá do reality.