Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Heaven Tree - 37cm

Skladem
Kód: 466
359 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.045 kg

   Vonné tyčinky Heaven Tree jsou jedinečné s podmanivou vůní, která připomíná aroma vzácné a posvátné plumérie, jejíž účinky jsou známé při úzkém kontaktu s rostlinou. Z vlastní zkušenosti pěstování této posvátné rostliny lze jen potvrdit posvátnou energii, kterou vydává do prostoru při obřadu.

   Tyčinky obsahují pryskyřici Halmaddi, která se může vykuřovat samostatně, nebo se díky své jedinečnosti přidává do vonných směsí pro získání širokého spektra a podpory vůní. 

   Jde o velmi vzácnou vonnou esenci z Indie, která je zmiňována v Ajurvédě pro své léčebné účinky a zpracovává se dle starých receptů. Při vykuřování nejen čistí prostory od nežádoucích elementů, ale pomáhá prostředí vylepšit i tam, kde se trpí dýchacími obtížemi.

   Při obřadech vnáší pocity osvobození s přísunem jasných odpovědí v klidné atmosféře svého domova. Podporuje harmonii a tím odstraňuje negativní pole z osobního dosahu.