Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Haku - un - 23g

Skladem
Kód: 127
489 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

  Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Haku - un znamenají v překladu Bílý oblak, který přináší ušlechtilé tóny santalového dřeva, nádech kafru, silné benzoe a tajných přísad. 

   Pošlete svoje smysly rovnou k oblakům za klidné, hluboké relaxace, jež Vás posadí na křídla křehké vůně. Čistá mysl a uvolněné emoce ve spojení s kouzelným aroma Vás uvede do rovnováhy a zpevní Vaše kroky po cestě přítomnosti.