Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Dřevo - Guajak - 20g

Skladem
Kód: 1117
105 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Guajak – Guaiacum oficinálně - Lignum Viante nebo také Dřevo života, které je pojmenováno nejen kvůli své pověsti v léčitelství. 

   Dřevo těchto stromů se vyznačuje velkou tvrdostí a díky velkému obsahu oleje je vodotěsné. Pryskyřice ze dřeva se v historii užívala i v lékařství. Na poli magických účinků je mimořádně silná a to díky síle pozitivní energie, kterou oplývá. Byla nazývána sílou dobroty, neboť je pod záštitou Slunce i Jupiteru. Proto je vhodný pro každého služebníka pozitivních obřadů.

   Zajímavostí je příběh o Merlinovi, který měl hůlku z Guajaku - Lignum Vitae. Tradovalo se, že bájní Vikingové, kteří se plavili do Ameriky, vezli toto dřevo cestou zpět.

   Po duchovní i fyzické stránce je energie z Guajaku velmi účinná. Dřevo oceňuje loajalitu a tvrdou práci před prospěchem a nekalostí. Pozitivní osoba, která provádí obřad a požádá například o ochranu zdraví, je velmi štědře posílena energií. Energie dřeva nastolí konec nepotřebných energií a přivádí nové pozitivní začátky, které rezonují s naší podstatou i láskou.