Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Exclusive - Feng Shui - 20g

Skladem
Kód: 505
252 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Feng Shui je starověká čínská moudrost o harmonii prostředí, ve kterém trávíme svůj čas a jeho předností je usnadnění proudu životní energie, která se nazývá Chi (Či).

   Tok energie proudí všude kolem nás a právě Feng Shui je založeno na principu uvést věci do harmonie a rovnováhy s okolím nebo také pojetí spojit člověka s jeho prostředím, se kterým bude žít v souladu. Tyto principy jsou známé tisíciletí a dobové nálezy obrázků se zvířaty, včetně symbolů Feng Shui, vedou do období pravěku.

   Propojení napříč vírami jen dokládá hluboký odkaz do současnosti, který nalezneme například v buddhismu, taoismu, vašttu šastri a další. Samotné působení či princip dokládá posvátná kniha obřadů Li Shu, která vypovídá o harmonií Vesmíru, Země a předkládá návod o udržení neporušené rovnováhy přírody pro lidstvo. 

   V tomto hlubokém odkazu rozjímejte s vykuřovací směsí Feng Shui, která Vám přinese další možnosti harmonie a nápadů pro příjem pozitivních energií nejen Vašeho domova.