Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Energetická koupelová sůl - Skořice Cejlon

Skladem
Kód: 1893
261 Kč / ks

   Energetická sůl a síla magické Skořice pojí své původy hluboko do dávné minulosti. V období jury, které se geologicky říká doba bez konce, počala světlo světa Himalájská sůl, která se nachází uvnitř hor na původním mořském dně. Z dochovaných pověstí plyne, že Himalájská sůl je nejčistší na zemi, neboť ji celá staletí chránila vrstva zkamenělé lávy. Po celou dobu má nedotčenou, původní podobu, které se díky její stálosti přezdívá Bílé zlato.

   V malebné krajině pod Himálajským pohořím se v Pákistánu nachází místo, kde se doposud v tamním dole těží sůl ručním způsobem. Proces těžby má své opodstatnění v přístupu duchovní moudrosti a současně je s tímto faktorem brán na zřetel přísný dohled pro zachování kvality, jež dokazuje nejen energetická čistota suroviny. Bílé zlato je bohaté na stopové prvky s prokazatelným léčebným i duchovním účinkem, který má základ tajemného působení.

   Skořice je bezmála dvě tisíciletí známa z východní Číny, Egypta, Evropy i dalších zemí. Nejcennější je však její mladší jmenovkyně z Cejlonu, která je nejen cennou odrůdou, ale svůj potenciál skrývá ve své magické síle. 

   Účinky na lidské tělo, včetně procesů využití v domácnosti, jsou až mysteriózní. Dnešní svět dává z vědeckého pohledu klobouk dolů před doloženou starověkou moudrostí i znalostí ve způsobech užívání, což ji jako všestranného služebníka staví do přední linie.

   Z pozice tajemna je dobrým prostředníkem nejen k rozmanitému svěcení, ale i podpory v darech duchovních dovedností. V podpoře planet Slunce a Marsu se v určené směsi s dalšími ingrediencemi vytváří náboj k hojnosti, vztahové rovině jako urychlovače předmětných žádostí s amulety, ale i ochraně svého domova. V lázni uvolňuje zbytečné strachy, zklidní srdce i podpoří kardiovaskulární systém snížením tlaku či nápravy těla v procesu hojení.

   Ve směsi se skořicí je nosným základem Himalájská sůl, Mořská sůl, cejlonská skořice a další složky. Nepoužíváme jen tyto dva druhy soli, ale i další podle zaměření a konkrétního požadavku. Vznikají kombinace s jasnou podporou záměru. Složení není založeno na gramáži surovin, ale vyrábí se dle duchovního vedení, aby se tak docílilo energie na míru. Další přidané ingredience i obřadní postup jsou osobním tajemstvím výroby, která je posláním a její obsah i proces není veřejný.

   Všechny suroviny, které používáme, jsou nejen 100% přírodního původu, ale s jasným původem i energetické cesty, na které si zakládáme. Každá směs obsahuje i přesný návod k použití, který je nutné dodržet.