Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Energetická koupelová sůl - Růže skalní

Skladem
Kód: 1890
261 Kč / ks

   Růže Skalní byla zanesena do herbářských záznamů svým původem z Jižní Evropy i Pyrenejského poloostrova v popisu malého stromku, který vypouští pryskyřici. Starý léčebný deník uvádí: „Léta páně 1560, kteří pilností tomu se věnovali, aby svému jazyku známost druhu dali a kterýžto způsob dosud nebyl popsán, kterak označen jest pro léčení člověka a ku pomoci byl.“ 

   V odvar.. (směs bylinek) kventlík toho druhu vpusť, ať neduhy otoku tyto se hojí. Bolesti rozpusť a teplé vtírej a pomůže ti rychle vstáti i proti kašli můžeš dáti.

   Nejrůznější lidské neduhy byly v léčitelství zapsány v pomoci s Růží Skalní. Výborně účinkoval v boji s žílami, virových nákaz, ženským nemocem i ústním chorobám. Využívala se jako vykuřovadlo pro vyhnání nemoci z míst, ale i vykuřováním pro otevření porodních cest v očekávání potomka. Účinnost dokládá i současná doba a stále je co objevovat.

   Nasbírané nežádoucí energie jsou v lázni odstraněny stejně jako mytí nečistot z rukou. Proto při rituální koupeli, společně s dalšími složkami a podporou himalájské i mořské soli, vytváří ochranný obal těla, stejně silný, jako schopnost byliny vydržet v extrémních podmínkách.

   V dalším procesu lázeň odmění přísunem posilující energie za podmínky takto cílené pozornosti k uvolnění bez rušivých vlivů podporou dýchacího systému. Pokud se bylina použije jako další zdroj ve formě směsného vykuřovadla ke koupeli, je možné hlubokého rozpoložení, kde je právě dech s čistou volností přirozeně zpomalen a udává rozměr koupele s vedením na energetický bod Ajny a Sahasrary.

   Pro cílený obřad s využitím vodního živlu jako nosiče v současné podpoře rituálních předmětů v lázni je doporučeno neprovádět obřad po 22:00 hodině a striktně vynechat úplňky i novoluní. 

   Při běžné koupeli je tělo čištěno od nežádoucích látek díky blahodárným účinkům byliny, která nejen zpomaluje proces stárnutí, ale uvolní a posílí kůži, neboť i zde svoji působností odkazuje na antivirové i protiplísňové účinky.