Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Energetická koupelová sůl - Jasmín

Skladem
Kód: 1887
261 Kč / ks

   Jasmín je nejznámější vůní světa nejen pro své rozmanité účinky, ale i významnou podporou duchovního světa. Význam slova Jasmín je nejzřetelněji zaznamenán orientální kulturou, která předkládá úctyhodný název - Boží Dar.

   Každá historická zmínka spojená s jasmínem zastává výsostný královský statut na poli vůní. Její smyslnost ani po staletí neztratila punc nejvyhledávanější esence, což dokládá široká paleta jeho působení.

   Staří Egypťané využívali jasmín v olejích na různorodé zdravotní obtíže, který k nim doputoval z indického i čínského kontinentu s přívlastkem esence lásky a čistič ovzduší.

   Exotický závan něžných tónů intenzivního aroma je protkaný hřejivým objetím sladkosti v přítomnosti elementu jemných energií, jež jsou ukotveny podobenstvím ženství. 

   Obřadní koupel je přímo stvořena nejen pro celkovou očistu, ale i nalezení hojnosti ve všech oblastech života, kterou lze zcela za podpory definované afirmace uskutečnit v podvečerním čase přesného západu Slunce a ve fázi přibývajícího Měsíce před úplňkem.

   Obřad hojnosti lze v koupeli více podpořit váčkem z jasmínu, a dalšími ingrediencemi, který se vkládá rovněž do lázně. Na přání lze vyrobit.

   Stimulační koupel ve směsi s jasmínovým květem je uklidňující, během okamžiku pohladí duši, jež s jemností míří na místa, kde je třeba odvést bolesti.

   Něžné doteky lázně uklidňují i zlepšují kůži, zvláště podrážděnou či zjizvenou. Stav mysli je zaplaven pocity štěstí, neboť chmury se v náručí koupele rozpouští a kouzlo nekonečné vůně přineslo svojí pravou podstatu v naplnění esence lásky k pozvednuté touze romantického večera či následnou sedativní podporu pro zdravý a ničím nerušený spánek.