Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Energetická koupelová sůl - Heřmánek

Skladem
Kód: 1860
261 Kč / ks

   Heřmánek je další bylinou, jejíž historie čítá slávu nejvyšší. Starý spis dokládá, že si tuto slávu vysloužil jedinečnými účinky, a proto byl zařazen do Modlitby devíti bylin, která se dochovala v jedinečném rukopise zvaném Lacnunga. Už jen číslo devět z pohledu tajemna udává jasný duchovní ráz, neboť toto číslo je v duchovním prostoru velmi důležité a současně posvátné mnoha kulturami i duchovními.

   Obsahem tohoto spisu, přibližně z desátého století, jsou záznamy tehdejších zdravotních problémů a následných uzdravujících postupů léčivých prostředků. Modlitba dokládá znalosti v postupu léčby a jejího přístupu k člověku.

   Byl brán zřetel na chorobu jak z pohledu psychologie, tak i projevu emocí nemocného, neboť vypuštění souběžných faktorů choroby vedlo k neúspěšné léčbě. Tyto poznatky lze přirovnat k dalším léčebným směrům z pohledu TCM i Ayurvédy, které mají holistický přístup k člověku.

   Heřmánek byl ceněn nad všechny byliny a byl i v Egyptě uctíván jako květina Boha Slunce Ra. De facto z každé kultury znějí chvalozpěvy o uzdravujících vlastnostech heřmánku, které jsou v dochovaných spisech starověkých kultur.

   Výčet zdravotních předností vyjeví velmi široké spektrum užití od kloktání, nálevu pro různá onemocnění včetně virových, tak i pro výrobu mastí, k inhalaci, teplých obkladů či blahodárných koupelí. Zvláště ženám ulevuje od problémů.

   Na poli rituálu však vyjeví svoji silnou moc ku pomoci hojnosti, neboť je silný v pojení hmotných potřeb, které jsou potřebné, nikoliv syslící. V případě prospěšného a důležitého uzavření hmotných smluv je vhodné užít obřad s přesně definovaným záměrem před počátkem jednání a rozhodně i podporou ve formě amuletu při samotné schůzce.

   Ve směsi 7 bylin velmi dobře působí jako éterický čistič a katalyzátor negativního pole. Proto je zvláště vhodný k očistě z náhlé negativní reakce, která by měla vliv na obřadní výsledek, pokud je v daný den naplánován důležitý rituál. Slušně si poradí i s dálkovým přenosem negativní energie, kterou zlomyslné jazyky z důvodu své vlastní (ne)vědomosti zasílají.

   Obřad lze provést i v samotné koupeli s vhodným načasováním, neboť díky očistnému účinku se ve spojení s vykuřováním i koupelí umocní pozitivně zaslaný záměr. 

   Ve směsi s heřmánkem je teplá lázeň dezinfekcí nejen ke hmotnému tělu, ale i laskavý k duchovním darům, neboť odsouvá parazitující negativní energie. Pocity uvolnění od všech blokací s příjemným aroma a hřejivou ochranou přináší návrat dětských bezstarostných časů.

   Každý kousek těla hojí stejně jako laskavé srdečné slovo, jež povznáší pozitivní energie ducha, který čerpá nekonečný proud blaženosti.