Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Energetická koupelová sůl - Eukalypt

Skladem
Kód: 1878
261 Kč / ks

   Eukalyptus a jeho první historická zmínka se váže ke kontinentu zvanému Gondwana, což bylo spojení pevnin Antarktidy, Austrálie, Indie, Arábie, Afriky a Jižní Ameriky před 600 miliony lety. Staré fosilní nálezy zanechaly záznam v podobě zkamenělých plodů i listů, které určily původ Eukalyptu.

   Přes 800 druhů nalezneme v Austrálii, včetně odkazu tamních domorodců, kteří využívají léčebný potenciál Eukalyptu k horečnatým stavům, zranění či kožním nemocem. Ostatně vzdálená Čína a její medicína rovněž užívá blahodárné účinky Eukalyptu při kožních nemocech jako růže, infekčních parazitárních nemocí, dermatitidě či popáleninách.

   Osvědčil se při respiračních chorobách i jako prevence před nádorovým onemocněním díky svým antiseptickým, antimikrobiálním, protizánětlivým i analgetickým účinkům.

   Zanechaný odkaz pro duchovní cestu vypráví o jasnozřivosti při spalování v obřadním rituálu, který vonnou esenci roznášel daleko do okolí, což se projevilo nábojem svěží energie s rychlým uklidňujícím účinkem, který je zapotřebí při každé duchovní práci.

   Podle pravidel a poměru slouží ponořený ve vodě jako pozitivní čistič energie, který je vhodný pro osobní očistu před obřadem. Rovněž lze v tomto spojení využít jako obřadní voda pro své zázemí, pomůcky jak uvnitř, tak i kolem svého obydlí.

   Malý osobní amulet slouží pro skrytou ochranu lehkých forem negace, kterým je osoba vystavována například v pracovním prostředí.

   Silné vlastnosti v podání matky přírody přináší stimulant očistné koupele ve směsi s eukalyptovými listy, které nejen překvapí přívalem příjemné energie, ale zanechávají osvěžující pocit, který je navíc odměněn klidem, jenž je balzámem v teplé lázni.  

   Útrapy všedního dne tak lze nechat spočinout v náruči pozitivní energie, která zbytečné chmury rozpustí svým laskavým pohlazením. Fyzické i mentální tělo se v objetí příjemné lázně těší klidného rozjímání.