Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Elemi Manila - 60ml

k objednání
Kód: 832
210 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.03 kg

   Elemi Manila se získává z kůry stromu na Filipínách a je známa i v jiných částech světa. Z historických záznamů vyplynulo, že portugalský mořeplavec ve službách Španělska Fernao de Magalhaes, který vedl první expedici pro zavedení západní cesty na ostrovy koření, přivezl Elemi z Filipín a díky němu se dostalo na Střední východ a do Evropy.

   Význam jména Elemi, poněkud s hlubším podtextem, se objevil v arabštině, která ji vysvětluje jako Nad a Za, což vyjadřuje účinky pryskyřice nejen na duchovní rovině, ale i po fyzické stránce.

    Pryskyřice má potvrzené léčivé účinky v širokém spektru. Jako vykuřovadlo působí antidepresivně, proto lze využít po těžkém náročném dni plných informací, kdy unavenou mysl pročistí svěžím aroma od nepotřebných informací. 

   Při rituálu spojuje s duchovním světem a pomáhá na cestě k otevření vyššího vnímání. Neotřelá vůně, která vnese radost a život Vašemu domovu.