Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Dětský krém 75ml

Na dotaz
Kód: 2340
125 Kč / ks
Kategorie: Krémy a Parfémy

   Krém z růžové vody přichází v roli pomocníka pro naše nejmenší ratolesti, ale i pro větší děti. Rodiče, nebojte se, dokonce i dospělý může krém vesele používat.

   Spojením růžové vody s heřmánkem dostává dětská jemná pokožka bohaté látky, které ji hezky zregenerují a posílí.

   Pro nejmenší je tak připraven posvátný výsostný akt, po vzoru indických královen, které v podobě výroby krémů a masek udržovaly nejen zdravou pokožku, ale i šlechtily jemnými rysy. Dodnes se růžová voda v tamní kultuře používá i k posvátným ceremoniím.

   Cesta k výrobě tohoto krému vede rovnou do Údolí růží, kde tamní ctí spojení přírody a člověka. Jestliže má být růžová voda kvalitní, je nutný ranní sběr květů učinit dříve, než slunce popřeje zemi dobrý den.

   Kapky ranní rosy, které ulpěly na květu, jsou rovněž předpokladem kvality výsledného a střeženého procesu, ze kterého vyjde cenná substance.

   Šťastné a hebké tváře dětí, které jsou živeny z vitamínů přírody, mají navíc podporu účinného zinku, jenž zklidní podráždění a svým protizánětlivým účinkem zajistí prevenci proti volným radikálům.

   Proto je krém navržen tak, aby jeho pH odpovídal pH dětské pokožce, bez přidaných barviv či alergenů, které děti dráždí. Jak praví pořekadlo - Zdravé tělo je odrazem pro zdravého ducha, kterého spokojený rodič ocení u každého potomka.