Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Dámský set z růže - Parfém a mýdlo

Na dotaz
Kód: 2328
354 Kč / balení
Kategorie: Krémy a Parfémy

   Smyslný dárkový set z posvátné růže, jež ukrývá nejen symboliku květiny lásky, ale podnítí i krásu něžného pohlaví. Pohladí svým nezaměnitelným aroma a každá duše bude oplývat něžností.

   Kouzlo parfému růžové vody s Damašskou růží - Rosa Damascena - není jen běžnou záležitostí, ale i historickým odkazem bulharské kultury, která má jako jediná země na světě ideální podmínky pro pěstování růže a to již od 16. století.

   Právě Bulharsko se stalo květinovou velmocí, když příznivé podmínky tamní země svedly osmanské obchodníky k dovozu a pěstování růží do dnešních časů. Právem Bulharské ženy zaujímaly post nejkrásnějších žen po celém světě.

   Mohutné plantáže se nazývají Údolí růží a nachází se ve střední oblasti Bulharska pod balkánským pohořím, které skýtá ideální podmínky k pěstování. Neobyčejné umění společně s krásou již přes čtyři sta let přináší v podobě růžového oleje a růžové vody kouzlo matky přírody ke každému z nás.

   Cenné terapeutické vlastnosti růže dodává přívlastek nejcennější vůně světa, jež je silně spojena symbolem krásy i věčné lásky. Mnoho žen tohoto kouzla po staletí užívalo, proto se tradovalo, že čáry muže doslova omámí.

   Však právě vůně byla tou, co čaruje. Hluboký vjem při rozptylu aroma otevírá jiné rozměry, které vedou k počátku dob, kdy se vůně stala neodmyslitelnou součástí života. Dárkový set v podobě ručně vyráběného glycerinového mýdla s růžovou vodou a růžového parfému, násobí užití jak v očistě, tak i podpoře osobnosti.

   Nechte se unést na křídlech jemných tónů, které dají vyniknout osobitému šarmu a okouzlete nejen své smysly, ale i místo, ve kterém budete dominovat svou maličkostí ve velkém stylu tak, jak mnoho žen po staletí činilo.