Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Daigen - koh - 23g

Skladem
Kód: 133
145 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.023 kg

   Noc již končí a v dáli z hladiny moře vychází první zářící paprsky Slunce, které oznamují počátek nového dne. Vzdálený kontinent, jemuž se přezdívá země vycházejícího Slunce, odkrývá tisíciletou tradici jemných rozmanitých vůní. Ano, uhodli jste, že hovoříme o Japonsku, které je známé svou přesností, pevnou vůlí i smyslem pro krásu v každém detailu.

   Představujeme exklusivní vonné kompozice, které vychází z tradičních japonských kadidel. Starodávné recepty a střežené tajné přísady se po staletí předávají. Nechte se unést na vlnách ojedinělého aroma.

   Vonné tyčinky Daigen - Koh znamenají v překladu Ušlechtilý původ a stejně ušlechtilé jsou tóny podmanivé skořice, santalového dřeva, nádech kafru a tajných přísad. 

   Vydejte své smysly na výpravu svěží vůně, která Vás odmění silnou intuicí a hloubkou ducha. Objevte nepoznané složení tajného receptu a nechte hovořit své vlastní pocity, stejně jako malíř nechá vést štětec po plátně a čeká na příchod předané inspirace.