Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Zodiac - Býk - 20g

Skladem
Kód: 514
129 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Vrána je symbolem harmonie, rovnováhy a duchovním spojencem Býka. Předává nadšení i okouzlení a přitom nevyvine žádnou námahu, neboť je to její přirozený dar. V duchovním spojení čerpá přímo z božských výšin a připomíná úděl svého bytí, který byl dán před příchodem zrození.

   Tuhý kořínek pro přežití i nelichotivých podmínek je zaručenou schopností být nezávislý, pokud se nedostane do spárů zneužití přirozené laskavosti. Duchovní cesta vede k neustálému studiu a objevům nových životních cest, které slouží k šíření láskyplného života. 

   S trpělivostí žije v harmonickém vztahu, který se zakládá na duchovních základech, pokud nesejde uličkou chtíče a zatvrzelých názorů. V nitru probouzí tajné kouty skrytého poslání, které může vést až k magickým procesům, kde čelí rozhodnutí života k zisku nebo v lásce.

   Tam, kde osud zasáhl a smutek zavřel dveře harmonii, nastupuje odvrácená tvář v náručí hmotného světa, kterým se ozývá hlasité krákání ze smutku a způsobené bolesti. Láska se mění v hrubé jednání spojené s mazaností a životní hranice je nastavena touhou k prospěchu.  

   Přirozeným způsobem vydá energie tam, kde intuice nemá místo a cesta z temných uliček nemá světlo k návratu. Obnovení jasné mysli s otevřeným srdcem je darem duchovního spojence, který učí přijmout osud v úctě s pravdou o svém údělu a v pokoře předávat lásku na dlani.

   S jemnou vůní vykuřovadla čeká Božská energie na své objevení, aby duše povstala a nabídla pomoc všem, kdo čekají na světlo v temných uličkách.