Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vonné tyčinky Box - 7 Čaker

Skladem
Kód: 169
119 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.01 kg

   Získání přehledu a znalost energetického systému je poznání sebe sama od samého základu a to nejen z povrchního pohledu každého dne u zrcadla, ale především toho ukrytého, jež z různých důvodů zůstává v pozadí.

   V historii starých civilizací je vždy zmínka o jejich vzestupu i pádu. Absence lidských hodnot byla zaměněna pro touhy k podmanění a ovládání. Civilizace, kde jsou hodnoty lásky zaměněny v termínu výdělku i prospěchu, hromadění a ukládání, se nikdy neudrží, i když lidé tvrdí opak donekonečna. To pouhá nevědomost nejen vlastní podstaty, ale i neznalostí historických mezníků lidstva, které jsou doposud záměrně tajeny. 

   Vždy přijde vyšší moc, která ukončí všechny omyly, a nastaví proces obnovy, který lze přirovnat k podstatě bájného ptáka Fénixe, jenž vždy shořel a následně vstal z popela. Proto i v životě člověka přichází časy k uvědomění svých hodnot, opuštění a zrození nového života - uvědomění.

   Být zavázán ke své podstatě je hluboké a silné pouto, neboť otevírá cestu poznání ve všech formách, protože čím více se poznání prohlubuje, tím více je pro člověka poskytnuta pomocná ruka k odbourání imaginární hranice své mysli.

   Cestou vlastní seberealizace odchází rozpolcenost, vytváří se ucelený obraz skutečnosti, který odkrývá uložené odpovědi nikoliv ve světě, okolí či přátel, ale pouze ve svém nitru. Život založený na názoru společnosti a řídit se dle toho, co je vhodné pro ostatní, není naplnění života svého, ale pouze záminka odvrácení zraku od své pravé podstaty, kterou pomyslně předají do jiných rukou v domnění iluze pochopení.   

   Krásně vyznívá rčení Buddhy: Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic.

                                                Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír.

   Relaxační chvíle se všemi energetickými body přináší tichá atmosféra, za pomoci doutnajících tyčinek pro konkrétní podporu energetického bodu, jež může při pravidelném hlubokém rozpoložení přinést nejednu pomocnou informaci.